Firma Rekrutacyjna WBS

Go back

- Prowadzimy procesy rekrutacyjne na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

- Specjalizujemy się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla różnych sektorów gospodarki.

- Za pomocą metody Headhuntingu docieramy do najtrudniej dostępnych Kandydatów o unikalnych kwalifikacjach i doświadczeniu.

- Zamykamy z sukcesem 10/10 projektów rekrutacyjnych.

 

Jako firma rekrutacyjna mamy doświadczenie w takich usługach jak:

Rekrutacja – korzystamy ze wszystkich nowoczesnych metod poszukiwania kandydatów i dobieramy te najbardziej skuteczne do realizacji poszczególnych projektów.
Dowiedz się więcej

Executive Search / Headhunting – skupiamy się na bezpośrednim dotarciu do wykwalifikowanych managerów i kluczowych specjalistów, odznaczających się rzadko spotykanymi umiejętnościami na rynku pracy.
Dowiedz się więcej

Organizacja rekrutacji na najwyższe stanowiska zarządcze – przeprowadzamy konkursy na stanowiska kierownicze w spółkach prywatnych, instytucjach publicznych, uczelniach wyższych, itp. Rekrutacja i selekcja na te stanowiska wymaga bowiem szczególnego rodzaju metod weryfikacji kandydatów.
Dowiedz się więcej

Ogłoszenia o pracę nie są już skuteczne!

Około 80-90% projektów rekrutacyjnych zamykamy za pomocą metody Headhuntingu.

To my docieramy do kandydatów i pozyskujemy tych najlepszych dla naszych klientów.

Zatrudniaj NAJLEPSZYCH!

Rekrutacja to proces, który wymaga od nas połączenia kilku elementów. Poznajemy Twoje potrzeby, zadajemy pytania aby zrozumieć co jest dla Ciebie Ważne. Dobieramy narzędzia i metody pracy, aby skutecznie dobierać kandydatów do Twojej kultury organizacyjnej. Działamy tak aby pozyskać dla Ciebie najlepszych z dostępnych kandydatów.

 

Kluczowe etapy procesu rekrutacji:

Dokładamy wszelkich starań, by rekrutować dla naszych Klientów najlepszych kandydatów na rynku pracy. Pozwalają nam na to sprawdzone procedury, według których postępujemy.

 1. Ustalenie potrzeb klienta
  Wsłuchujemy się w potrzeby pracodawców. Oferta jest każdorazowo opracowywana w odpowiedzi na potrzeby konkretnej firmy celem przygotowania satysfakcjonujących rozwiązań. W naszą filozofię wpisane jest rozpoznanie potrzeb każdego Klienta. W zależności od oczekiwań Klienta dobierane są odpowiednie narzędzia i metody działania.
 2. Budowa Opisu Stanowiska Pracy (OSP)
  Opisujemy szczegółowy profil poszukiwanego pracownika. Korzystając z naszych usług Klient może sprecyzować kompetencje, umiejętności oraz inne cechy pracownika, które są dla niego istotne. Sami również doradzamy, na co zwrócić uwagę w przypadku rekrutacji określonego profilu zawodowego.
 3. Wybór kanałów dotarcia
  Równocześnie korzystamy z wszystkich dostępnych źródeł dotarcia do potencjalnych kandydatów (klasyczna rekrutacja, social media, headhunting / soft headhunting, baza danych, itd.). W obecnej sytuacji na rynku pracy wykorzystywanie szerokiego wachlarza możliwości w celu dotarcia do potencjalnych kandydatów jest warunkiem koniecznym skutecznej rekrutacji.
 4. Selekcja CV
  Monitorujemy oraz weryfikujemy nadesłane aplikacje kandydatów i wybieramy te, które najbardziej pasują do szczegółowego profilu poszukiwanego pracownika opracowanego wraz z Klientem.
 5. Weryfikacja kandydatów
  Weryfikację kandydatów prowadzimy na podstawie ustrukturyzowanych wywiadów pogłębionych, wywiadów kompetencyjnych, a także testów.  Korzystamy również z takich narzędzi jak indywidualnie opracowane testy kompetencji, testy językowe lub Assessment Center, itd.
 6. Rekomendowanie wybranych kandydatów Klientowi.
  Rekomendacje kandydatów przygotowywane są w postaci przejrzystego szablonu CV oraz opisu kompetencji oraz umiejętności.
 7. Rozmowa kandydata z Klientem.
 8. Ustalenie warunków i zatrudnienie kandydata.
 9. Onboarding kandydata - pomagamy w stworzeniu planu wdrożenia kandydata na stanowisko pracy.

 

Zasięg działania

Firma rekrutacyjna WBS sp. z o.o., to zespół wyspecjalizowanych konsultantów, realizujących projekty rekrutacyjne i doradcze na terenie Polski jak i innych krajów europejskich. Możemy skutecznie działać, pozyskując dla swoich Klientów najlepszych pracowników i partnerów reprezentujących różne specjalizacje oraz gotowych do podjęcia zatrudnienia, na terenie całego kraju jak również poza jego granicami.

 

Co wyróżnia firmę rekrutacyjną WBS?

 • Zoptymalizowany proces rekrutacji i procedury - codziennie dążymy do zwiększenia skuteczności i wydajności procesów, jakie realizujemy. Korzystamy z najnowszych i skutecznych narzędzi do rekrutacji i oceny kadry pracowniczej. Używamy praktycznych narzędzi tworzonych na potrzeby projektów rekrutacyjnych, które ułatwiają i usprawniają przeprowadzanie procesów rekrutacji i selekcji w oparciu o profesjonalne metody doboru personelu.
 • Określenie potrzeb Klienta - wsłuchujemy się w potrzeby pracodawców i pracowników celem przygotowania satysfakcjonujących rozwiązań. Do każdego projektu stosujemy indywidualne podejście, dobierając właściwe narzędzia i sposób postępowania. W naszą filozofię wpisane jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Oferta jest każdorazowo przygotowywana w odpowiedzi na potrzeby konkretnej firmy. W zależności od oczekiwań Klienta dobierane są odpowiednie narzędzia i metody działania.
 • Bieżąca komunikacja z Klientem –  na bieżąco raportujemy postępy naszej pracy./ status realizowanych działań.
 • Kanały dotarcia – równocześnie korzystamy z wszystkich dostępnych źródeł dotarcia do potencjalnych kandydatów (klasyczna rekrutacja, headhunting / soft headhunting, baza danych, itd.). W obecnej sytuacji na rynku pracy wykorzystywanie szerokiego wachlarza możliwości w celu dotarcia do potencjalnych kandydatów jest warunkiem koniecznym skutecznej rekrutacji.
 • Specjalizacja - rekrutujemy pracowników dla wielu branż i o różnorodnym doświadczeniu. Najczęściej prowadzimy projekty rekrutacyjne ukierunkowane na pozyskanie kadry: zarządczej, inżynieryjnej, produkcyjnej, handlowej, finansowej.
 • Kadra - nasza kadra to eksperci. Bez profesjonalistów nie byłoby możliwe zrealizowanie żadnego zlecania. Zatrudniamy specjalistów z powołaniem.
 • Referencje - profesjonalnie wykonane zlecenie zapewnia wiele obopólnych korzyści - pracodawca zyskuje wartościowego pracownika, a kandydat znajduje pracę na dobrych warunkach i z ciekawymi perspektywami rozwojowymi. Nasze działania potwierdzają referencje za rzetelne wykonanie usługi. Właśnie one są ważnym dowodem efektywności działania firmy rekrutacyjnej i pomagają potencjalnym Klientom podjąć decyzję o skorzystaniu z jej usług.
 • Korzystamy z własnej bazy kandydatów – dedykowana Baza Inżynierów oraz Baza Profili Biznesowych sprawia, że procesy rekrutacyjne przebiegają sprawniej, a nasi Klienci mają szerszy dostęp do najlepszych Kandydatów na rynku.
 • Czas działania na rynku - jesteśmy na rynku od 2005 roku, co przekłada się na doświadczenie, które przez ten czas zyskaliśmy. Długoletnia działalność firmy implikuje również fakt stałego jej doskonalenia, aktualizowania wiedzy i zdobywania umiejętności, tak by ciągle była w stanie pomagać pracodawcom w stale zmieniających się warunkach rynkowych.
 • Poufność - wszelkie podejmowane przez nas działania, rekrutacyjne, w celu realizacji projektów doradztwa personalnego, są objęte tajemnicą handlową. Oznacza to, że otrzymane od Klienta dokumenty i informacje, zarówno pisemne jak i ustne, mają charakter poufny i stanowią tajemnicę danego przedsiębiorstwa.

Specjalizacje

 

Nasze doświadczenie
Ponad
0
rekrutacji
Ponad
0
zatrudnonych
Ponad
0
audytów
Ponad
0
optymalizacji

Zapraszamy do kontaktu w celu szczegółowego omówienia oferty
i dopasowania jej do Państwa oczekiwań.

Wyślij zapytanie