Usługa przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej

Go back

Realizując tę usługę oferujemy wiedzę i doświadczenie, które nabyliśmy przez 15 lat naszej działalności, przeprowadzając efektywne rekrutacje na stanowiska specjalistyczne oraz kierownicze średniego i wyższego szczebla.

Etapy realizacji usługi

 1. Złożenie zamówienia

 2. Przesłanie CV

 3. Kontakt telefoniczny ze strony firmy W&BS

 4. Ustalenie dogodnego terminu przeprowadzenia symulacji rozmowy

 5. Rozmowa kwalifikacyjna

 6. Rekomendacje

Na czym polega przygotowanie do rozmowy

 1. Analiza życiorysu zawodowego
  Należy podkreślić, że CV to bardzo istotny dokument, który często jest jedyną szansą zwrócenia uwagi na naszą aplikację. Celem naszych działań jest przeanalizowanie przesłanego CV oraz nałożenie korekt. Bardzo ważne jest, aby dokument ten był odpowiednio opracowany, podkreślał te elementy naszego doświadczenia, które są styczne z oczekiwaniami potencjalnego pracodawcy. Graficznie również powinien być schludny, przejrzysty i uporządkowany.

 1. Symulacja rozmowy rekrutacyjnej
  Po wcześniejszym ustaleniu dogodnego dla obu stron terminu przeprowadzamy 1,5 h symulację rozmowy kwalifikacyjnej. Przeważnie odbywa się ona za pośrednictwem komunikatora Skype. Podczas treningowej rozmowy oceniamy autoprezentację kandydata, jego zachowanie, a także udzielane odpowiedzi na zadawane przez nas pytania.

 1. Rekomendacje
  Przekazujemy informacje zwrotne odnosząc się do przeprowadzonej symulacji rozmowy kwalifikacyjnej. Omawiamy mocne strony kandydata, ale również te słabe, nad którymi powinien szczególnie pracować. Pracujemy nad tym aby jak najlepiej przygotować Cię do rozmowy z potencjalnym pracodawcą i zwiększyć Twoje szanse na zdobycie satysfakcjonującej pracy.

CENA USŁUGI – ustalana indywidualnie: prześlij zapytanie korzystając z poniższego guzika „Wyślij zapytanie”.

Nasze doświadczenie
Ponad
0
rekrutacji
Ponad
0
zatrudnonych
Ponad
0
audytów
Ponad
0
optymalizacji

Zapraszamy do kontaktu w celu szczegółowego omówienia oferty
i dopasowania jej do Państwa oczekiwań.

Wyślij zapytanie