Zrealizowane projekty - Rekrutacje

Go back

Główny Księgowy

Rodzaj projektu: Rekrutacja

Klient: Firma produkcyjna – woj. podkarpackie
Rekrutacja na stanowisko: Główny Księgowy

Szczegóły procesu: celem naszego działania było znalezienie doświadczonego i wykwalifikowanego kandydata do objęcia kierownictwa nad zespołem księgowo-płacowym w firmie produkcyjnej. Dla Naszego Klienta istotna była przede wszystkim rozległa wiedza merytoryczna, doświadczenie w zarządzaniu zespołem,  znajomość języka angielskiego lub francuskiego oraz dynamizm w działaniu osoby obejmującej to stanowisko pracy.

Dowiedz się więcej


Rodzaj projektu: Rekrutacja

Klient: Firma certyfikująca – woj. śląskie
Rekrutacja na stanowisko: Specjalista ds. Certyfikacji

Szczegóły procesu: naszym zadaniem była rekrutacja pracownika zajmującego się kompleksową kontrolą wprowadzanych na rynek produktów pod kątem zgodności z obowiązującymi normami. Wymogiem Klienta wobec kandydata było doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu procesów certyfikacyjnych, aktualna wiedza na temat obowiązujących przepisów prawa oraz znajomość języków obcych.

Dowiedz się więcej


Inżynier Serwisu CNC

Rodzaj projektu: Rekrutacja

Klient: Firma produkcyjna – Francja
Rekrutacja na stanowisko: Inżynier Serwisu CNC

Szczegóły procesu: dla Naszego Klienta poszukiwaliśmy pracownika, który posiada doświadczenie w instalowaniu i serwisie maszyn CNC. Kandydat musiał dysponować wiedzą z zakresu uruchamiania w miejscu docelowym urządzeń CNC, diagnozowania awarii w maszynach, być zorientowanym na potrzeby obsługiwanych klientów, jak również bardzo dobrze komunikować się w języku angielskim.

Dowiedz się więcej


Rodzaj projektu: Rekrutacja

Klient: Firma produkcyjna –Dania
Rekrutacja na stanowisko: Operator Maszyn Odlewniczych

Szczegóły procesu: przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego na stanowisko Odlewnika wymagało dotarcia do kandydatów, którzy posiadali doświadczenie przy uruchamianiu nowych procesów odlewniczych poprzez dobór odpowiednich parametrów i narzędzi. Kluczowa była wiedza na temat procesu odlewania ciśnieniowego oraz procesu wtrysku, jak również komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Dowiedz się więcej


Frezer CNC

Rodzaj projektu: Rekrutacja

Klient: Firma produkcyjna –Dania
Rekrutacja na stanowisko: Frezer CNC

Szczegóły procesu: realizacja procesu rekrutacyjnego dla Naszego Klienta polegała na pozyskaniu kandydata posiadającego doświadczenie w programowaniu i obsłudze urządzeń frezarskich CNC Mazak. Warunkiem zatrudnienia pracownika była znajomość języka angielskiego oraz umiejętność wykonywania detali zgodnie z rysunkiem technicznym.

Dowiedz się więcej


Rodzaj projektu: Rekrutacja

Klient: Firma produkcyjna – woj. małopolskie
Rekrutacja na stanowisko: Dyrektor Sprzedaży

Szczegóły procesu: dla firmy produkującej komponenty dla branży meblarskiej poszukiwaliśmy doświadczonego kandydata, który objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży. Nasz Klient zwracał szczególną uwagę na praktykę kandydata w zakresie opracowywania planów i polityki sprzedażowej, zarządzania zespołem oraz nawiązywania relacji z partnerami biznesowymi.

Dowiedz się więcej


Dyrektor ds. Logistyki

Rodzaj projektu: Rekrutacja

Klient: Firma produkcyjna – woj. mazowieckie
Rekrutacja na stanowisko: Dyrektor ds. Logistyki

Szczegóły procesu: dla Naszego Klienta pozyskaliśmy kandydata doświadczonego w zakresie zarządzania logistyką w firmie produkcyjnej. Ponadto, niezwykle istotną kwestią była posiadana wiedza oraz doświadczenie kandydata w obszarze zakupów oraz utrzymania produkcji.

Dowiedz się więcej


Rodzaj projektu: Rekrutacja

Klient: Lotnictwo biznesowe –Cały Świat
Rekrutacja na stanowisko: Personal Travel Assistant

Szczegóły procesu: naszym zadaniem było znalezienie kandydata odpowiedzialnego za koordynowanie podróży lotniczych klienta biznesowego w  private jet, począwszy od organizacji wylotu, przez dotarcie do hotelu zapewniając przy tym wszystkim gościom wysoki komfort podróży, a także organizowanie spotkań biznesowych w różnych zakątkach świata. Niezwykle istotną kwestią była biegła znajomość języka angielskiego (dodatkowym atutem była znajomość innych języków obcych) oraz doświadczenie w obsłudze wymagającego klienta VIP.

Dowiedz się więcej


Technolog CNC

Rodzaj projektu: Rekrutacja

Klient: Firma produkcyjna – Dania
Rekrutacja na stanowisko: Technolog CNC

Szczegóły procesu: dla Naszego Klienta zrekrutowaliśmy doświadczonego pracownika, który posiadał określoną wiedzę z zakresu obsługi i programowania maszyn sterowanych numerycznie (frezarki 3-5 osi). Warunkiem zatrudnienia Kandydata była szeroka wiedza z zakresu  programowania centrów obróbczych, doboru odpowiednich narzędzi i parametrów obróbki skrawaniem, a także dobra znajomość języka angielskiego, który jest wykorzystywany w codziennej pracy.

Dowiedz się więcej


Rodzaj projektu: Rekrutacja

Klient: Firma produkcyjna – woj. wielkopolskie
Rekrutacja na stanowisko: Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Szczegóły procesu: nasze działanie polegało na dostarczeniu Klientowi kandydata, który będzie odpowiedzialny za budowanie relacji z klientami B2B na terenie województwa wielkopolskiego. Poszukiwanymi przez nas kompetencjami u potencjalnych kandydatów były: doświadczenie w aktywnej sprzedaży, nawiązywanie relacji z partnerami B2B oraz znajomość technik sprzedaży, poparte realnymi sukcesami.

Dowiedz się więcej


Nasze doświadczenie
Ponad
0
rekrutacji
Ponad
0
zatrudnonych
Ponad
0
audytów
Ponad
0
optymalizacji