Rekrutacja Programistów / Operatorów CNC

Go back

Jako pierwsi w Europie specjalizujemy się w rekrutacji kadry Programistów / Operatorów CNC oraz Technologów CNC. Głównym celem naszego działania jest pozyskanie najwyższej klasy specjalistów mających doświadczenie w pracy z centrami obróbczymi CNC.

Korzyści wynikające ze współpracy:

 • Oszczędzają Państwo czas i pieniądze angażowane w proces rekrutacji,
 • Rekomendujemy wyłącznie kandydatów spełniających wszystkie wymogi danego stanowiska pracy,
 • Rekrutację powierzacie Państwo profesjonalistom, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę, doświadczenie oraz sieć kontaktów w danej branży,
 • Dzięki sprawdzonym i skutecznym metodom rekrutacji macie Państwo dostęp do najlepszych kandydatów na rynku pracy,
 • Otrzymujecie Państwo potwierdzenie jakości naszych usług w postaci okresu gwarancyjnego na każdego pracownika,
 • Korzystamy z naszej bazy kandydatów, co przyspiesza i usprawnia proces rekrutacji.

Etapy procesu rekrutacji

Właściwie wyselekcjonowani pracownicy stanowią najcenniejszy potencjał każdej firmy. Agencje rekrutacyjne pozyskują osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje co jest jednym z podstawowych warunków sukcesu i dalszego rozwoju przedsiębiorstwa.

Dokładamy wszelkich starań, by rekrutować dla naszych Klientów najlepszych kandydatów na rynku pracy. Pozwalają nam na to sprawdzone procedury, według których postępujemy.

 1. Ustalenie zakresu działań
  Wsłuchujemy się w potrzeby pracodawców. Oferta jest każdorazowo opracowywana w odpowiedzi na potrzeby konkretnej firmy celem przygotowania satysfakcjonujących rozwiązań. W naszą filozofię wpisane jest indywidualne podejście do każdego Klienta. W zależności od oczekiwań Klienta dobierane są odpowiednie narzędzia i metody działania.
 2. Wybór kanałów dotarcia
  Przygotowujemy ogłoszenia rekrutacyjne zgodnie z wytycznymi Klienta, a następnie publikujemy je na portalach internetowych ogólnopolskich, lokalnych, na forach branżowych, jak również w social mediach.
  Równocześnie korzystamy z wszystkich dostępnych źródeł dotarcia do potencjalnych kandydatów (klasyczna rekrutacja, social media, headhunting / soft headhunting, baza danych, itd.). W obecnej sytuacji na rynku pracy wykorzystywanie szerokiego wachlarza możliwości w celu dotarcia do potencjalnych kandydatów jest warunkiem koniecznym skutecznej rekrutacji.
 3. Selekcja CV
  Monitorujemy oraz weryfikujemy nadesłane aplikacje kandydatów i wybieramy te, które najbardziej pasują do szczegółowego profilu poszukiwanego pracownika opracowanego wraz z Klientem.
 4. Proces rekrutacji
  Rekrutację prowadzimy na podstawie indywidualnych rozmów z kandydatami bazując na ustrukturyzowanych wywiadach pogłębionych a także kompetencyjnych.  W tym celu korzystamy z  różnych narzędzi, takich jak indywidualnie opracowane testy kompetencji, testy językowe lub Assesment Center.
 5. Rekomendowanie wybranych kandydatów Klientom
  Rekomendacje kandydatów przygotowywane są w postaci opracowanego szablonu CV, w którym opisane są określone wcześniej jego kompetencje oraz umiejętności.
 6. Rozmowa kwalifikacyjna kandydata z Klientem

Zrealizowane projekty:

 • Technolog CAM
 • Programista/Operator Frezarek CNC
 • Operator/Programista Tokarek CNC
 • Programiści/Operatorzy centrów obróbczych
 • Operatorzy/Programiści Elektrodrążarek
 • Toolmaker CNC
 • Tokarz Frezer CNC
Nasze doświadczenie
Ponad
0
rekrutacji
Ponad
0
zatrudnonych
Ponad
0
audytów
Ponad
0
optymalizacji

Zapraszamy do kontaktu w celu szczegółowego omówienia oferty
i dopasowania jej do Państwa oczekiwań.

Wyślij zapytanie