Samodzielny Księgowy – firma produkcyjna

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Węgrów (woj. mazowieckie)
Nr ref.: KS/21

Zakres obowiązków:

  • Generowanie kluczowych informacji zarządczych dla Zarządu.
  • Wykorzystanie funkcjonalności systemu ERP (w księgowości jest program Impuls EVO).
  • Bieżące księgowanie wszystkich rodzajów dokumentów.
  • Podatek PIT wspólników spółki jawnej (znajomość zjawiska).
  • VAT (rozliczanie – JPK)
  • Podatek dochodowy: amortyzacja księgowa i podatkowa, moment zaliczania kosztów do kosztów stanowiących k.u.p., pozostałe przypadki kosztów nie stanowiących.
  • Analizy i planowania wyniku finansowego.
  • Rozliczania podatków.
  • Raportowanie do GUS, NBP.
  • Rozliczenia ZUS.

Wymagania:

  • Udokumentowane 2-3 letnie doświadczenie w pracy jako Samodzielny Księgowy.
  • Doświadczenie na stanowisku Księgowego w firmie produkcyjnej.
  • Doświadczenie w rozliczaniu produkcji.
  • Umiejętność współpracy z wszystkimi działami firmy.
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP.
  • Preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne / kierunkowe.
  • Umiejętności analitycznego myślenia, zrozumiałego przedstawiania danych finansowych.
  • Sumienność, dokładność, samodzielność oraz chęć do podejmowania samodzielnej inicjatywy w poszukiwaniu rozwiązań.

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Wyślij CV” znajdującego się pod ogłoszeniem.

Dołącz do najlepszych!

Nasze doświadczenie
Ponad
0
rekrutacji
Ponad
0
zatrudnonych
Ponad
0
audytów
Ponad
0
optymalizacji

Zapraszamy do kontaktu w celu szczegółowego omówienia oferty
i dopasowania jej do Państwa oczekiwań.

Wyślij zapytanie