Zwiększenie efektywności pracy

Go back

Podwyższenie efektywności pracy, czyli działania optymalizacyjne

Diagnoza dysfunkcji w firmie, wpływa na zwiększenie wydajności w pracy, umożliwia optymalizację kosztów prowadzenia działalności i przyczynia się do zwiększenia zysków firmy. Wszystkie działania i narzędzia związane z zarządzaniem personelem powinny być spójne oraz dostosowane do potrzeb i możliwości danej organizacji. Wzorowanie się nawet na najlepszych rozwiązaniach innych firm, jest często nieskuteczne i może doprowadzić do odwrotnych skutków.

Jakie kategorie problemów można zidentyfikować oraz rozwiązać przeprowadzając  audyt personalno- organizacyjny w Państwa firmie?
Cele działań audytowych są dopasowane ściśle do potrzeb organizacji. Mogą to być np: analiza procesu pracy na stanowisku, weryfikacja pracy poszczególnych działów firmy, sprawdzenie efektywności systemu motywacyjnego, nałożenie korekt na procedury i wiele innych.

Podejmując się realizacji projektu dajemy gwarancję podwyższenia efektywności pracy w Państwa organizacji. 

Kilka pytań, które zadaje sobie szef firmy, myśląc o skorzystaniu z tego typu usługi.

 • Jak szybko zwraca się koszt audytu personalno-organizacyjnego?
  Z naszych analiz wynika, że koszt tego typu audytu zwraca się przeciętnie po 3,5 miesiącach od wdrożenia kluczowych rekomendacji wynikających z audytu.
 • Ile ja (Prezes, Dyrektor) będę musiał poświęcić czasu, aby się przygotować do takiego audytu?
  Patrząc realnie – jest to kilka godzin. Dysponujemy doświadczeniem, które pozwala na sprawne określenie celów audytu razem z kadrą kierowniczą oraz dobranie odpowiednich narzędzi do realizacji projektu.
 • Na jak długo będę musiał wyłączyć pracowników z pracy?
  Na około 2-5 godzin łącznie w zależności od zakresu działań audytowych.
 • W jakiej postaci dostanę wyniki takiego audytu?
  Format wyników jest zbudowany tak, aby w przejrzysty sposób poinformować o wnioskach z audytu dotyczących zidentyfikowanych problemów oraz zarekomendować firmie zbiór rozwiązań w postaci adekwatnych działań możliwych do wdrożenia.
Nasze doświadczenie
Ponad
0
rekrutacji
Ponad
0
zatrudnonych
Ponad
0
audytów
Ponad
0
optymalizacji

Zapraszamy do kontaktu w celu szczegółowego omówienia oferty
i dopasowania jej do Państwa oczekiwań.

Wyślij zapytanie