Technolodzy CAM/CNC, Programiści CNC- zarobki

Go back

Nieustający rozwój procesów produkcyjnych przy zastosowaniu technologii maszyn obróbczych CNC, (ang. Computer Numerical Control) wpływa na rosnące zapotrzebowanie rynku pracy dla Inżynierów wyspecjalizowanych w obsłudze urządzeń CNC.

Firma Work & Business Solutions od kilku lat specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów z zakresu obsługi urządzeń CNC. Prowadząc jedynie prestiżowe projekty w Polsce i zagranicą,  prezentujemy Kandydatom najlepsze oferty pracy, które umożliwiają dalszy rozwój zawodowy. Współpracujemy z rodzimymi firmami krajowymi jak i z krajami Europy Zachodniej jaki i Skandynawii. Baza Programistów i Operatorów CNC umożliwia nam tworzenie sieci kontaktów, którym oferujemy najlepsze możliwości zatrudnienia oraz rozwoju w oparciu o nasze kontakty.

Kogo poszukujemy?

Dla naszych Klientów prowadzimy rekrutację na stanowiska Technologów/ Programistów CNC. Pracownicy, których rekrutujemy poza samym programowaniem centrów obróbczych CNC są odpowiedzialni i zaangażowani w opracowywanie nowych technologii. Podczas pracy wykazują się niejednokrotnie innowacyjnym podejściem oraz odwagą do wprowadzania nowych rozwiązań, bazując na swoim doświadczeniu oraz wiedzy.

Co nas interesuje w przypadku Kandydatów, którzy chcą rozpocząć pracę na stanowisku Technologa/Programisty CNC?

  • Dotychczasowe doświadczenie zawodowe na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków, czyli Programisty CNC lub Technologa CNC.
  • Informacje dotyczące zarówno maszyn jak i programu, na którym pracował Kandydat.
  • Informacje dotyczące programowanych i wytwarzanych detali.
  • Rodzaj materiału.

Rosnące zapotrzebowanie na  Inżynierów specjalizujących się w dziedzinie CNC jest wyraźną tendencją na rynku pracy. Stale rozwijająca się technologia maszyn sterowanych numerycznie daje szanse na rozwój umiejętności oraz wiedzy w tym zakresie przy jednoczesnym wzroście wynagrodzeń. Na podstawie danych opracowanych przez portal pulsHR, określono przeciętne zarobki na stanowiskach Technologów Produkcji, które kształtują się na poziomie 5 663 PLN brutto. Około 25% osób zatrudnionych na tym stanowisku otrzymuje wynagrodzenie w przedziale od 4 162 PLN – 6 633 PLN. Natomiast 25% Technologów zarabia powyżej kwoty 6 633 PLN brutto. Przedstawione statystyki dotyczą grupy osób, w której znaleźli się również Technolodzy CNC.

Na znaczny wzrost wynagrodzenia mogą liczyć osoby, które zdecydują się na pracę poza granicami kraju. Z naszego doświadczenia w rekrutacji dla firm produkcyjnych z Europy Zachodniej wynika, że Technolodzy CAM/CNC, którzy podjęli z naszą pomocą pracę w działach Reserch & Development odnotowali nie tylko znaczący wzrost swojego wynagrodzenia, ale również znaczną poprawę standardów pracy. Kraje Europy Zachodniej i Skandynawii charakteryzują się wysoko rozwiniętymi gałęziami przemysłu, przez co zapotrzebowanie na pracowników specjalizujących się w technologii produkcji powiązanej z programowaniem centrów obróbczych CNC wciąż wzrasta.

Jeżeli jesteś Technologiem CAM/CNC lub Programistą CNC wyślij swoje CV i zapisz się do Bazy Programistów/Operatorów CNC celem otrzymywania najlepszych ofert pracy!

Nasze doświadczenie
Ponad
0
rekrutacji
Ponad
0
zatrudnonych
Ponad
0
audytów
Ponad
0
optymalizacji

Zapraszamy do kontaktu w celu szczegółowego omówienia oferty
i dopasowania jej do Państwa oczekiwań.

Wyślij zapytanie