Oferta pracy
KOORDYNATOR UTRZYMANIA RUCHU

Go back
inzynierski

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest firma produkcyjna. W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Zamysłowo – około 30 km od Poznania

 Opis stanowiska pracy:

  • Planowanie i organizacja pracy w ramach utrzymania ruchu.
  • Zapewnienie ciągłości pracy parku maszynowego, w skład którego wchodzą m.in: spawarki Mig Mag, maszyna do wybijania otworów, piły taśmowe, wiertarki kadłubowe, gwintownica, prasy, piły tarczowe do cięcia aluminium, frezerka, maszyny CNC.
  • Utrzymanie infrastruktury budynków/ nieruchomości.
  • Nadzorowanie pracy zewnętrznych firm serwisowych.
  • Współpraca z zagranicznymi dostawcami maszyn.
  • Praca w siedzibie firmy, stacjonarna.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w działach utrzymania ruchu.
  • Umiejętność planowania pracy oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych, odpowiedzialność, dokładność, precyzja.
  • Umiejętność współpracy oraz nadzorowania zewnętrznych firm serwisowych.
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej/serwisowej/utrzymaniowej.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (pozwalająca na kontakt z zagranicznymi dostawcami maszyn).
  • Umiejętność współpracy ze wszystkimi działami firmy.
  • Wykształcenie: średnie lub wyższe o profilu technicznym.
  • Obsługa programu Microsoft Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pakiet medyczny PZU.
  • Karta Multisport.
  • Premie świąteczne.
  • Karta przedpłacona do automatów vendingowych.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Wyślij CV” znajdującego się pod ogłoszeniem.

Dołącz do najlepszych!

Szukaj ofert pracy