Oferta pracy
SPECJALISTA/ KOORDYNATOR ds. OCEN ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO

Go back
inzynierski

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista/ Koordynator ds. Ocen Oddziaływania na Środowisko

Miejsce pracy: Warszawa (praca hybrydowa)

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Opracowywanie oraz weryfikacja dokumentacji środowiskowej (raporty oceny oddziaływania).
  • Reprezentowanie firmy w prowadzonych procedurach administracyjnych.
  • Koordynacja projektów środowiskowych w zależności od kompetencji.

Wymagania:

  • Umiejętność opracowywania raportów OOŚ.
  • Znajomość procedury OOŚ i uzyskiwania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.
  • Bycie autorem lub współautorem co najmniej 3 raportów o oddziaływaniu na środowisko lub raport ponownej oceny dla inwestycji liniowej, na podstawie którego uzyskano odpowiednio decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach lub uzgodnienie warunków realizacji przedsięwzięcia.
  • Kierunkowe studia I/ II stopnia lub jednolite magisterskie z zakresu: nauki chemiczne, przyrodnicze, techniczne, rolnicze lub leśnicze.
  • Doświadczenie z klientami typu PSE, PKP, CPK, urzędami typu RDOŚ.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zdolności komunikacyjne.
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność przy wykonywaniu zleconych zadań.
  • Obsługa programów Microsoft Office oraz Teams.
  • Mile widziany język angielski.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w stabilnej firmie zajmującej się działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju.
  • Możliwość rozwoju/ awansu.
  • Premie roczne lub kwartalne.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na UoP lub B2B).
  • Narzędzia pracy takie jak laptop, telefon.
  • Stałe godziny pracy (8/16 lub 9/17).

 Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj” znajdującego się pod ogłoszeniem.
Dołącz do najlepszych!

Szukaj ofert pracy