Oferta pracy
SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY EXPORTOWEJ

Go back
sprzedaz

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji  wysokiej klasy specjalistów  dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając  prestiżowe projekty w  Polsce i  za granicą, oferujemy naszym Kandydatom  atrakcyjne oferty pracy  dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Stęszew – około 30 km od Poznania

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Prowadzenie działań sprzedażowych w Europie (wybranych krajach).
  • Pozyskiwanie klientów.
  • Sporządzanie ofert i zamówień.
  • Obsługa posprzedażowa/ reklamacyjna.
  • Wizyty u klientów, uczestnictwo w imprezach targowych.
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży eksportowej.
  • Bardzo dobry j. angielski (pozwalający na prowadzenie negocjacji biznesowych).
  • Znajomość branży transportowej/ logistycznej (firmy transportu drogowego, producenci naczep).
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zdolności negocjacyjne/ znajdowanie nieszablonowych rozwiązań w sytuacjach niestandardowych.
  • Skuteczna komunikacja.
  • Poczucie obowiązku/ odpowiedzialność.
  • Dokładność i precyzja.
  • Mile widziany dobry język niemiecki.
  • Prawo jazdy kat. B.

  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pakiet medyczny PZU.
  • Karta Multisport.
  • Karta przedpłacona do automatów vendingowych.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj” znajdującego się pod ogłoszeniem.