Oferta pracy
SPEDYTOR

Go back
default

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy spedycyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Miejsce pracy: Gliwice (woj. śląskie)

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Wycena pojedynczych tras i ładunków drobnicowych częściowych i całopojazdowych.
  • Organizacja transportu drobnicowego częściowego i całopojazdowego.
  • Monitorowanie zleceń i terminowości załadunków oraz dostaw.
  • Bieżący kontakt z klientami i operatorami spedycyjnymi – utrzymywanie dobrych relacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Mile widziane doświadczenie w transporcie drobnicowym.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2.
  • Mile widziana znajomość j. włoskiego.
  • Mile widziana licencja agenta celnego.
  • Umiejętność organizacji czasu i priorytetyzacji zadań.
  • Dokładność, odpowiedzialność, systematyczność.

Pracodawca oferuje:

  • System premiowy.
  • Bony świąteczne.
  • Wczasy pod gruszą.
  • Kafeteria MyBenefit w tym Karty Multisport oraz Multilife.
  • Imprezy integracyjne.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku ”Aplikuj„ znajdującego się pod ogłoszeniem.