Oferta pracy
SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Go back
sprzedaz

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy

kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sławków (woj. śląskie) – 30 km od Katowic

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Zbieranie danych dot. zamówień klientów i przekazywanie ich do odpowiednich działów firmy.
  • Monitorowanie i obsługa zamówień klientów.
  • Tworzenie ofert handlowych.
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta B2B.
  • Znajomość zagadnień dot. handlu międzynarodowego i transportu.
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem ERP i CRM – mile widziane.
  • Umiejętność organizacji pracy.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego i na życie.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj” znajdującego się pod ogłoszeniem.