Oferta pracy
SPECJALISTA DS. HANDLU ZBOŻEM

Go back
sprzedaz

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy

kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin (praca hybrydowa)

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Efektywny zakup i sprzedaż towaru (zboża).
  • Obsługa obecnych klientów i utrzymywanie długotrwałych relacji.
  • Negocjacje warunków handlowych.
  • Zaplanowanie dostarczenia towaru do klienta (planowanie logistyki).
  • Kontrola realizacji kontraktu oraz satysfakcji odbiorcy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w handlu zbożem lub innymi produktami z branży rolniczej.
  • Znajomość technik sprzedażowych, budowania relacji i docierania do osób decyzyjnych.
  • Znajomość zagadnień sprzedażowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (e-maile, telefon).
  • Umiejętność organizacji pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Atrakcyjny system prowizyjny.
  • Pracę hybrydową.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj” znajdującego się pod ogłoszeniem.

Dołącz do najlepszych!

Szukaj ofert pracy