Oferta pracy
SPECJALISTA DS. EKSPORTU

Go back
sprzedaz

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej,

poszukujemy  kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sławków (woj. śląskie) – 30 km od Katowic

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynkach europejskich.
  • Obsługa obecnych klientów B2B.
  • Negocjacje warunków handlowych.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Monitorowanie i obsługa zamówień klientów.
  • Raportowanie pracy własnej i sytuacji rynkowej.
  • Udział w targach, spotkaniach i innych wydarzeniach branżowych.
  • Okresowe wyjazdy do klientów (jeśli jest to uzasadnione).

Wymagania:

  • Znajomość technik sprzedażowych, budowania relacji i docierania do osób decyzyjnych B2B.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta B2B.
  • Znajomość zagadnień sprzedażowych (w tym dot. handlu międzynarodowego i transportu).
  • Znajomość Incoterms.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CRM i ERP (Comarch XL – mile widziane).
  • Umiejętność organizacji pracy.

  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego i na życie.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca hybrydowa możliwa po okresie wdrożenia i ustabilizowania procesu sprzedaży.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj” znajdującego się pod ogłoszeniem.