Oferta pracy
SALES MANAGER – chemia specjalna (uzdatnianie wody)

Go back
sprzedaz

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest dystrybutor chemii specjalnej (uzdatnianie wody). W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska / Home Office

Opis stanowiska pracy:

  • Rozwój sprzedaży w grupie obecnych klientów firmy.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, głównie: stacje uzdatniania wody, oczyszczalnie ścieków, przyzakładowe oczyszczalnie, itp.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Skuteczne prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Współpraca z dostawcami firmy.
  • Raportowanie wyników pracy.
  • Praca w terenie oraz Home Office.

Wymagania:

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B w chemii specjalnej.
  • Znajomość specyfiki branży chemia / uzdatnianie wody.
  • Wiedza techniczna pozwalająca na prowadzenie rozmowy handlowej oraz doradztwo techniczne.
  • Znajomość technik sprzedażowych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodyscyplina, systematyczność.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy / motywacyjny.
  • Pracę w systemie home-office.
  • Narzędzia pracy – samochód służbowy, komputer oraz telefon.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Wyślij CV” znajdującego się pod ogłoszeniem.