Oferta pracy
ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Go back
inzynierski

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Marek / Legionowa (woj. mazowieckie)

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Przygotowywanie części form pomiędzy operacjami produkcyjnymi.
  • Czyszczenie, gratowanie elementów wg dokumentacji technicznej.
  • Polerowanie elementów form wtryskowych.
  • Montaż form wtryskowych.
  • Znakowanie elementów form wtryskowych.
  • Przygotowywanie wysyłek i kooperacji elementów form wtryskowych.
  • Przygotowanie elektrod do pomiaru oraz operacji drążenia.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w Dziale Narzędziowym.
  • Znajomość podstaw mechaniki i technik ślusarskich.
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność polerowania elementów form wtryskowych.
  • Mile widziane:
    – uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego,
    – uprawnienia SEP 1kV,
    – znajomość budowy form wtryskowych.

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Karnet sportowy.
  • Umowa o pracę (dwie zmiany, 6-14/14-22).

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj” znajdującego się pod ogłoszeniem.

Dołącz do najlepszych!

Szukaj ofert pracy