Oferta pracy
AREA SALES MANAGER (urządzenia laboratoryjne)

Go back
sprzedaz

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy dystrybucyjnej, poszukujemy

kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. Małopolskie, woj. Śląskie i woj. Dolnośląskie

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Podtrzymywanie oraz pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych
    z klientami na obszarze wybranych województw: Małopolskie / Śląskie / Dolnośląskie (sprzedaż urządzeń laboratoryjnych).
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji.
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych.
  • Udział w branżowych konferencjach i sympozjach naukowych.
  • Systematyczna praca z systemem CRM.

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń laboratoryjnych lub medycznych.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych.
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CRM.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek związany z biologią).
  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę hybrydową (w terenie i zdalnie).
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Samochód służbowy.
  • System premiowy.
  • Kartę Benefit.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku ”Aplikuj„ znajdującego się pod ogłoszeniem.