Rekrutacja Specjalisty / Managera ds. Growth Marketingu B2B i B2C

Go back

Każdego dnia coraz większą część naszego życia przenosimy do przestrzeni cyfrowej. Zarówno procesy zakupowe B2B jak i B2C są już realizowane w sieci. Wymusza to na przedsiębiorcach opracowanie odpowiednio dopasowanych działań marketingowych mających na celu pozyskanie klienta, a następnie jego utrzymanie. Przeprowadzenie klienta przez wszystkie etapy ścieżki sprzedaży biorąc pod uwagę jego doświadczenia, jest jednym z modeli marketingowych. Takie kompleksowe podejście obejmujące pełen proces zakupowy nazywane jest growth marketingiem, a ciągle rosnąca popularyzacja sprzedaży online zwiększa zapotrzebowanie na specjalistów ds. Growth Marketingu.

Jaka jest specyfika pracy Specjalisty / Managera ds. Growth Marketingu B2B i B2C?

Marketing wzrostu jest modelem holistycznym, obejmującym całą podróż zakupową klienta stawiając go w jego centrum. Właśnie dlatego najważniejsze jest prawidłowe rozumienie sposobów działania i podejmowania decyzji u wybranej grupy docelowej, aby następnie móc je przełożyć na efektywne zwiększanie zysków ze sprzedaży przez opracowanie szeroko rozwiniętych działań marketingowych takich jak:

  • Planowanie i wdrażanie strategii marketingowych opartych na wzroście.
  • Projektowanie kampanii reklamowych.
  • Analizowanie dostępnych danych i poszukiwanie w nich nowych rozwiązań.
  • Tworzenie treści gwarantujących wysokie pozycjonowanie w wyszukiwarce.
  • oraz wiele innych.

Jak znaleźć odpowiedniego kandydata?

Biorąc pod uwagę specyfikę marketingu wzrostu znalezienie doświadczonego specjalisty na to stanowisko, nie należy do najłatwiejszych zadań. Nie jest trudno o błędne oszacowanie kompetencji aplikującego kandydata. Tu natomiast z pomocą przychodzimy my, firma rekrutacyjna WBS sp. z o.o., która skutecznie od kilkunastu lat rekrutuje specjalistów o profilu marketingowym. Doświadczenie zdobyte za pomocą przeprowadzenia setek procesów rekrutacyjnych spowodowało, że potrafimy dobrać odpowiedniego kandydata wpisującego się w zestaw oczekiwań naszego klienta. Jeśli poszukujecie Państwo ekspertów w zakresie rekrutacji na stanowisko Specjalisty/Managera ds. Growth Marketingu to zapraszamy do kontaktu.

Prosimy o wysłanie zapytania.
Formularz znajduje się poniżej.

Nasze doświadczenie
Ponad
0
rekrutacji
Ponad
0
zatrudnonych
Ponad
0
audytów
Ponad
0
optymalizacji

Zapraszamy do kontaktu w celu szczegółowego omówienia oferty
i dopasowania jej do Państwa oczekiwań.

Wyślij zapytanie