Oferta pracy
QUALITY MANAGER (boat production)

Go back
inzynierski

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z siedzibą w Norwegii. Poszukujemy samodzielnego specjalisty, osoby technicznej i ambitnej na stanowisko:

Quality Manager (boat production)

Miejsce pracy: Home office/ Augustów/ Giżycko

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Kontrola fragmentów procesu produkcyjnego w stoczni produkującej łodzie.
  • Kontrola jakości wykonania poszczególnych elementów łodzi.
  • Skuteczna komunikacja z pracownikami stoczni oraz dostawcami w celu uzyskiwania odpowiedniej jakości procesu i tym samym produktu finalnego.
  • Okresowe wizyty w Augustowie, Giżycku oraz w głównej siedzibie w Norwegii.
  • Przygotowywanie raportów dla CEO w Norwegii.

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie na w.w stanowisku lub podobnym.
  • Wykształcenie techniczne.
  • Bardzo dobra znajomość j. ang.
  • Wiedza techniczna z zakresu budowy łodzi (lub chęć nauki):
    – montaż układów silników (silniki wewnętrzne i zaburtowe),
    – stal nierdzewna i wykończenie spawalnicze (kontrola przed montażem),
    – laminowanie (włókno szklane),
    – elektronika/ chart plotters/ NMEA,
    – uchwyty miękkie/ wykończenie,
    mile widziane prowadzenie/ obsługa łodzi.
  • Skuteczna komunikacja; umiejętności dyplomatyczne.
  • Zorientowanie na detale, zadaniowość, proaktywność.
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (pracodawca zwraca koszty paliwa).

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie B2B.
  • Praca w stabilnej oraz rozwijającej się norweskiej firmie.
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon).

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj” znajdującego się pod ogłoszeniem.

Dołącz do najlepszych!

Szukaj ofert pracy