Oferta pracy
OPERATOR PROGRAMISTA FREZARKI CNC

Go back
cnc

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy

kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Brzegu (woj. opolskie)

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Przezbrajanie maszyn.
  • Korygowanie ustawień.
  • Identyfikowanie i zgłaszanie problemów technicznych, a także współpraca przy ich rozwiązywaniu.
  • Programowanie z pulpitu.
  • Uczestniczenie w regularnych przeglądach i konserwacji maszyn.
  • Dbanie o ciągłość produkcji oraz zachowanie wytycznych jakościowych dotyczących produktu (wymiar).
  • Minimalizowanie przestojów.

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w programowaniu i ustawianiu maszyn CNC.
  • Umiejętność programowania prostych programów z pulpitu w jednym z tych programów: Heidenhain lub Sinumerik lub Fanuc.
  • Umiejętność ustawienia i przezbrojenia maszyn pod produkcję.
  • Umiejętność obsługi prostych sprzętów pomiarowych oraz dobierania odpowiednich parametrów narzędzi.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Mile widziane doświadczenie z maszynami Brother, DMC, Chiron, Emmegi, Tekna, Elumatec.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Szkolenia związane z profilem zawodowym dot. programowania i ustawiania maszyn CNC.
  • Praca w systemie zmianowym (pn-pt).
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj” znajdującego się pod ogłoszeniem.