Oferta pracy
KONSTRUKTOR – PROJEKTANT (hale)

Go back
inzynierski

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest firma produkcyjna. W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Stęszew – około 30 km od Poznania

 Opis stanowiska pracy:

  • Opracowywanie projektów konstrukcji hal namiotowych na eksport.
  • Sporządzanie obliczeń statyczno-wytrzymałościowych.
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej.
  • Współpraca z Działem Eksportu.
  • Uzgadnianie szczegółów realizacji z klientem finalnym.
  • Współpraca z biurami zewnętrznymi biorącymi udział w inwestycji.
  • Praca w biurze firmy, stacjonarna (delegacje w wyjątkowych sytuacjach).

Wymagania:

  • Wymagane doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych oraz przy projektowaniu konstrukcji aluminiowych (budynki, hangary, domy, garaże, hale, itd.).
  • Wykształcenie inżynierskie: budowlane (nie wymagamy uprawnień budowlanych).
  • Umiejętność wykonywania kalkulacji statyczno-wytrzymałościowych.
  • Tworzenie rysunków technicznych.
  • Mile widziana znajomość procesu inwestycyjno-budowlanego.
  • Używamy programów: Autocad, Inventor, RM-WIN 3D, Dlubal (jeśli nie znasz wszystkich to Cię przeszkolimy).
  • Umiejętność współpracy z wszystkimi działami firmy oraz klientem.
  • Mile widziana znajomość angielskiego lub niemieckiego.
  • Sumienność, dokładność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pakiet medyczny.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Dołącz do najlepszych!

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Wyślij CV” znajdującego się pod ogłoszeniem.

Szukaj ofert pracy