Oferta pracy
SPECJALISTA ds. POMIARÓW i JAKOŚCI (metrolog)

Go back
inzynierski

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w Danii, oferująca pionierskie rozwiązania w branży, posiadająca nowoczesny park maszynowy. Poszukujemy samodzielnego specjalisty, osoby kreatywnej i ambitnej, która wzmocni doświadczony zespół specjalistów. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Dania

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Wstępne ustawienie i wykonywanie pomiarów na maszynach Duramax/Prismo.
  • Przeprowadzanie konserwacji i kalibracji maszyny pomiarowej.
  • Ręczne zadania pomiarowe do wykonania „ad hoc”.
  • Raportowanie na bieżąco postępów pracy w programie Axapta.
  • Zgłaszanie wszelkich odchyleń do odpowiedniego działu.
  • Codzienne spotkania w formie LEAN whiteboard z przełożonym; omówienie poprzedniego dnia, wyznaczenie kolejnych zadań.

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie na w.w stanowisku lub podobnym (solidna wiedza na temat technologii pomiaru i chęć rozwoju w tej dziedzinie).
  • Wykształcenie techniczne (inżynierskie lub średnie techniczne z ekwiwalentem doświadczenia).
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość wymagań ISO 9000/ API.
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Elastyczność/ multitasking.

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę.
  • Dodatkowy fundusz emerytalny opłacany przez pracodawcę.
  • Dofinansowane (w zasadzie bezpłatne) obiady w miejscu pracy.
  • Pomagamy w relokacji.
  • Mieszkanie gwarantuje pracodawca.
  • Doskonalenie znajomości języków obcych w codziennej pracy.
  • Bardzo przyjazne warunki i środowisko pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Wyślij CV” znajdującego się pod ogłoszeniem.