Oferta pracy
SALES MANAGER B2B – SUPLEMENTY DIETY

Go back
sprzedaz

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, producenta suplementów diety w Niemczech, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska / Home Office

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie współpracy z firmami, które chcą produkować suplementy diety pod własną marką, ale nie posiadają własnego zaplecza produkcyjnego. Produkujemy suplementy diety dla firm z różnych branż jak również blogerów, trenerów, itp.
  • Identyfikacja potrzeb potencjalnych klientów oraz doradztwo.
  • Tworzenie ofert handlowych.
  • Przesyłanie umów, informowanie o warunkach współpracy.
  • Utrzymywanie kontaktów i dobrych relacji z obecnymi i potencjalnymi partnerami.
  • Stała kooperacja z centralą firmy.
  • Administrowanie bazą klientów / potencjalnych klientów.
  • Raportowanie do przełożonego.
  • Praca w systemie Home Office.

Wymagania:

  • Dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego, która pozwala na swobodną komunikację werbalną oraz prowadzenie korespondencji.
  • Znajomość rynku suplementów diety (pastylki, sypkie, płynne / witaminowe, proteinowe, inne).
  • Wiedza dotycząca składu suplementów.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z partnerami biznesowymi.
  • Umiejętność zamykania zadań.
  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
  • Samodzielność i zaangażowanie.
  • Umiejętność ustalania priorytetów.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Szkolenie w siedzibie firmy w Niemczech.
  • Praca w systemie Home Office w Polsce.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Wyślij CV” znajdującego się pod ogłoszeniem.