SPECJALISTA ds. MARKETINGU B2B (z elementami digital marketingu)

Go back
sprzedaz

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy

kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Stęszew / Zamysłowo (woj. wielkopolskie)

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Zarządzanie stroną internetową, w tym aktualizacja serwisów opartych o WordPress.
  • Kierowanie kampaniami reklamowymi (ads) ukierunkowanymi na pozyskiwanie leadów oraz sprzedaż.
  • Wdrażanie, monitorowanie i optymalizacja kampanii online dla wszystkich produktów.
  • Monitorowanie wydajności stron internetowych i rekomendowanie usprawnień – opieka nad social mediami.
  • Budowanie treści marketingowych B2B.
  • Pozycjonowanie serwisu internetowego (zgodnie z wytycznymi)
  • Organizacja uczestnictwa w targach i samo uczestnictwo w imprezie targowej.

Wymagania:

  • Znajomość WordPress w celu obsługi serwisów internetowych.
  • Umiejętność posługiwania się Google Analytics.
  • Znajomość Google Ads.
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, chęć rozwoju, uczciwość, punktualność i skutecznie działanie.
  • Umiejętność budowania marketingu / treści marketingowych B2B.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kat. B.

  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Premia od sprzedaży (do ustalenia).
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pakiet medyczny PZU.
  • Karta Multisport.
  • Karta przedpłacona do automatów vendingowych.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj” znajdującego się pod ogłoszeniem.