Oferta pracy
KIEROWNIK PRODUKCJI

Go back
inzynierski

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnów

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Planowanie i organizacja produkcji – realizacja zleceń.
  • Zarządzanie zespołem (rozwój załogi).
  • Wprowadzenie wskaźników do produkcji – doprowadzanie do policzalności procesów.
  • Tworzenie i opisywanie procesów, wzorów.
  • Zwiększenie wydajności pracy ludzi i procesów.
  • Usprawnienie metod zarządzania magazynem.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w zarządzaniu produkcją.
  • Umiejętności:
    – wyznaczanie celów,
    – zadaniowość/ samodzielność,
    – zarządzanie zespołem,
    – aktywne słuchanie innych/ budowanie zdrowych relacji,
    – poczucie odpowiedzialności wykonywanej pracy,
    – zdolność przyznania się do błędu/ zdrowy samokrytycyzm (nie szukamy człowieka    nieomylnego).
  • Preferowane wykształcenie techniczne.
  • Znajomość rysunku technicznego – rysowanie 2d zbrojeń stalowych (jeżeli nie umiesz, ale wykazujesz chęć nauki – przeszkolimy Cię).
  • Znajomość programu Symfonia jako atut.

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Bony świąteczne.
  • Umowa o pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Wyślij CV” znajdującego się pod ogłoszeniem.