Oferta pracy
KIEROWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Go back
inzynierski

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Piotrkowa Trybunalskiego (woj. łódzkie)

Nr ref.: KIER-UR/21

Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie nadzoru nad utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń zakładu produkcyjnego.
  • Przeprowadzanie analizy powstałych awarii oraz wprowadzanie środków zapobiegawczych, minimalizujących przestoje produkcyjne.
  • Nadzorowanie i udział w planowanych remontach maszyn i urządzeń.
  • Proponowanie rozwiązań technologicznych prowadzących do obniżenia kosztów remontu maszyn.
  • Nadzór nad utrzymaniem stanu zapasów części zamiennych.
  • Opracowywanie planów inwestycyjnych związanych ze zwiększeniem wydajności urządzeń technicznych oraz automatyzacja procesów.
  • Koordynowanie działań związanych z wdrażaniem i rozwijaniem zabezpieczeń technicznych.
  • Ścisła współpraca z serwisami maszyn i urządzeń oraz koordynowanie napraw.
  • Zarządzanie podległym zespołem.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane).
  • Wiedza ekspercka z zakres mechaniki urządzeń produkcyjnych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i proaktywnej postawy w sytuacjach kryzysowych.
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami inwestycyjnymi.

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Oferujemy pomoc w relokacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Wyślij CV” znajdującego się pod ogłoszeniem.

Dołącz do najlepszych!

Szukaj ofert pracy