Oferta pracy
EXPORT MANAGER – branża ICT (j. niemiecki)

Go back
sprzedaz

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej dostarczającej rozwiązania w dziedzinie sieci teletransmisyjnych (ICT), poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: zdalna/hybrydowa (siedziba firmy znajduje się w okolicach Krakowa)

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży (ICT) produktów infrastruktury telekomunikacyjnej:
    – dystrybutorzy,
    – firmy wykonawcze / integratorzy,
    – operatorzy telekomunikacyjni,
    – Data Center.
  • Rozwijanie dystrybucji na rynkach DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria).
  • Doradztwo oraz wsparcie klienta w procesie decyzyjnym.
  • Aktywny udział w konferencjach, targach oraz eventach (działania sprzedażowe i marketignowe dot. rozwoju sprzedaży zagranicznej).
  • Prezentowanie oferty i sprzedaż produktów poprzez język korzyści dla klienta (customer experience).
  • Rozwój oraz doskonalenie wiedzy branżowej.
  • Raportowanie danych dot. sprzedaży zagranicznej w systemie CRM.
  • Praca w trybie hybrydowym: home office + okresowe wizyty w biurze/ delegacje.

Wymagania:

  • 2 letnie w obsłudze klienta/ sprzedaży rozwiązań z zakresu telekomunikacji (infrastruktury fizycznej sieci), ICT / IT.
  • Język niemiecki – poziom pozwalający na prowadzenie negocjacji handlowych (dodatkowa znajomość j. angielskiego będzie atutem).
  • Umiejętność:
  • tworzenia listy potencjalnych klientów,
  • nawiązywania relacji i współpracy z nowymi klientami,
  • identyfikowania oczekiwań i dostosowywania oferty do potrzeb klienta,
  • tworzenia ofert, prezentacji, oraz prowadzenia spotkań z klientami,
  • realizacji kompleksowego procesu sprzedażowego,
  • prowadzenia sprzedaży doradczej i nawiązywania długoterminowych relacji/kontraktów,
  • wykorzystania social mediów,
  • zarządzania projektami sprzedażowymi,
  • tworzenia materiałów promocyjnych i treści ofertowych.
  • Preferowane wykształcenie kierunkowe: biznesowe lub inżynieryjne.
  • Znajomość pakietu MS Office, Teams oraz programów CRM i ERP.

Pracodawca oferuje:

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B (jesteśmy elastyczni).
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Premia kwartalna, roczna oraz od sprzedaży.
  • Premie świąteczne.
  • Konkursy i spotkania integracyjne (bez względu na rodzaj współpracy).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Sprzęt do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy).

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku

„WYŚLIJ CV” znajdującego się pod ogłoszeniem.

 Dołącz do najlepszych!

Szukaj ofert pracy