Oferta pracy
EXPORT AREA MANAGER (j. niemiecki)

Go back
sprzedaz

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest firma produkcyjna. W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Stęszew – około 30 km od Poznania

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa zapytań ofertowych w języku niemieckim.
  • Prowadzenie rozmów / negocjacji z klientami niemieckojęzycznymi.
  • Sporządzanie ofert handlowy oraz dokumentacji zamówień hal namiotowych.
  • Obsługa posprzedażowa klienta: usługi dodatkowe, reklamacje, itd.
  • Nadzorowanie harmonogramu realizacji projektu (produkcja i instalacja hal namiotowych).
  • Praca stacjonarna w biurze firmy (okazjonalnie wizyty u klientów, uczestnictwo w targach).

Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy handlowca.
  • Preferowane doświadczenie w sprzedaży hal namiotowych lub produktów budowlanych.
  • Znajomość j. niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz tworzenie dokumentacji.
  • Umiejętność współpracy z wszystkimi działami firmy.
  • Obsługa pakietu office.
  • Sumienność, dokładność, samodzielność oraz chęć do podejmowania samodzielnej inicjatywy w poszukiwaniu rozwiązań.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pakiet medyczny.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Wyślij CV” znajdującego się pod ogłoszeniem.