Oferta pracy
HANDLOWIEC B2B HALE NAMIOTOWE

Go back
sprzedaz

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lwów (Ukraina)

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Nadzór nad przygotowaniem projektu i instalacji hal namiotowych.
  • Obsługa posprzedażowa/reklamacyjna klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży hal namiotowych lub w branży budowlanej.
  • Zdolności negocjacyjne, komunikatywność i odpowiedzialność.
  • Umiejętność rozwiązywania niestandardowych problemów.
  • Znajomość języka polskiego i ukraińskiego umożliwiająca komunikację.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.
  • Prawo jazdy.

  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • System premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku ”Aplikuj” znajdującego się pod ogłoszeniem.