GŁÓWNA KSIĘGOWA / GŁÓWNY KSIĘGOWY – firma produkcyjna (mazowieckie)

Go back
it

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i managerów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

GŁÓWNA KSIĘGOWA / GŁÓWNY KSIĘGOWY – firma produkcyjna

Miejsce pracy: Sokołów Podlaski (woj. mazowieckie)

Zakres obowiązków:

  • Rozliczanie produkcji: materiałówka, koszty pośrednie,  MPK, klucze podziału i rozliczania kosztów.
  • Sporządzanie: bilansu, rachunku wyników i sprawozdania z przepływów środków pieniężnych.
  • Udoskonalenie systemu do rozliczania kosztów produkcji,  MPK.
  • Generowanie kluczowych informacji zarządczych dla Zarządu.
  • Wykorzystanie funkcjonalności systemu ERP.
  • VAT (rozliczanie – JPK).
  • Podatek dochodowy.
  • Analizy i planowania wyniku finansowego.
  • Raportowanie do GUS, NBP.
  • Rozliczenia ZUS.

Wymagania:

  • Udokumentowane 2-3 letnie doświadczenie w pracy jako Główny Księgowy w firmie produkcyjnej.
  • Doświadczenie w rozliczaniu produkcji.
  • Umiejętność współpracy z wszystkimi działami firmy.
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP.
  • Preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne / kierunkowe.
  • Umiejętności analitycznego myślenia, zrozumiałego przedstawiania danych finansowych.
  • Sumienność, dokładność, samodzielność oraz chęć do podejmowania samodzielnej inicjatywy w poszukiwaniu rozwiązań.

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj” znajdującego się pod ogłoszeniem.