Oferta pracy
OPERATOR FREZARKI CNC

Go back
cnc-maly

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Marek / Legionowa (woj. mazowieckie)

Zadania:

  • Obsługa i ustawianie Frezarek CNC.
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym.
  • Przezbrojenia i uruchomienia obróbki nowego detalu.
  • Programowanie z pulpitu w: Heidenhain lub Sinumerik (lub Fanuc /G-code).
  • Dobór narzędzi i parametrów pracy obrabiarki.
  • Dbałość o jakość wykonanych elementów.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.
  • Obrabiane materiały: stal, żeliwo, aluminium.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze i ustawianiu Frezarek CNC.
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność przezbrojenia i uruchomienia obróbki nowego detalu.
  • Umiejętność programowania z pulpitu w: Heidenhain lub Sinumerik (lub Fanuc /G-code). Jeśli dopiero zaczynasz programować to również wyślij CV – możemy Cię przeszkolić.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Karnet sportowy.
  • Umowa o pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj” znajdującego się pod ogłoszeniem.

Dołącz do najlepszych!

Szukaj ofert pracy