Oferta pracy
DYREKTOR SPRZEDAŻY (pompy przemysłowe)

Go back
sprzedaz

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice (woj. śląskie)

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Prowadzenie/ rozwijanie Polskiego oddziału firmy.
  • Zarządzanie oraz aktywny udział w rozwoju kompetencji ok. 15 osobowego zespołu (w tym 6 handlowców oraz pracownicy administracyjni).
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii handlowych.
  • Ustanowienie i osiąganie celów sprzedażowych (obecni klienci + nowo pozyskani).
  • Aktywne zaangażowanie przy klientach kluczowych oraz dużych projektach.
  • Analiza biznesu w celu optymalizacji procesów pracy.
  • Realizacja strategii oraz planów sprzedażowych.
  • Globalna współpraca z innymi oddziałami firmy.
  • Raportowanie danych finansowych i sprzedażowych do przełożonych.

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą B2B (preferowane branże przemysłowe).
  • Wysokie kompetencje w sprzedaży B2B.
  • Doświadczenie w zarządzaniu i rozwijaniu bezpośredniej/ pośredniej sprzedaży (end-klienci i dystrybutorzy) produktów inżynieryjnych na określone rynki.
  • Preferowane wykształcenie techniczne lub handlowe.
  • Doskonała znajomość j. ang w mowie i piśmie.
  • Doświadczenie w pracy z ustrukturyzowanym procesem sprzedaży, CRM oraz cyfrowymi narzędziami używanymi do współpracy.
  • Lider/ manager, który potrafi inspirować ludzi niezależnie od różnic kulturowych.
  • Uczciwość, elastyczność, umiejętność pracy pod presją pracy.
  • Zdolność do autorefleksji/ zdrowego samokrytycyzmu.

Pracodawca oferuje:

  •  Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop raz samochód).
  • Umowa o pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Wyślij CV” znajdującego się pod ogłoszeniem.

 Dołącz do najlepszych!

Szukaj ofert pracy