Oferta pracy
WIRTUALNA ASYSTENTKA – RESEARCHER

Go back
sprzedaz

WBS Sp. z o. o.  jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:  home office

Opis stanowiska pracy:

  • Stała praca z portalem Linkedin – research na portalu Linkedin, wysyłanie zaproszeń do kandydatów oraz prowadzenie korespondencji.
  • Wyszukiwanie kandydatów i selekcja aplikacji.
  • Przygotowanie i publikacja ogłoszeń.
  • Udział w realizacji projektów rekrutacyjnych.

Wymagania:

  • Samodzielność – jeśli wymagasz ciągłego nadzoru w trakcie pracy proszę NIE WYSYŁAJ CV.
  • Inicjatywa i zorientowanie na rezultat pracy.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office /głównie Word, tylko czasami Excel/.
  • Mile widziana znajomość portalu Linkedin (jeśli nie znasz, to poznasz u nas – przeszkolimy Cię).

  • Możliwość rozwoju zawodowego w różnych obszarach HR (rekrutacja, audyty, itp.).
  • Duży zakres samodzielności.
  • Możliwość pracy w systemie home office.
  • Masz pytania? zadzwoń tel. 507 623 653

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Wyślij CV” znajdującego się pod ogłoszeniem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl