Oferta pracy
DORADCA TECHNICZNY – AKCESORIA MEBLOWE HURT (oświetlenie)

Go back
sprzedaz

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest producent systemów oświetleniowych stosowanych w branży meblowej. W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Home Office

Region (województwa): pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie

Opis stanowiska pracy:

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z hurtowniami akcesoriów meblowych na podległym terenie.
  • Prezentacja produktów firmy, doradztwo techniczne, szkolenia – aktywne wsparcie hurtowni w rozwoju sprzedaży.
  • Konsultacje produktowe.
  • Wsparcie w przygotowaniu ofert handlowych.
  • Skuteczne prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Raportowanie wyników pracy.
  • Dbanie o ekspozycję towaru.
  • Praca głównie w terenie + Home Office.

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość branży meblowej i/ lub oświetleniowej (ale nie jest konieczna).
  • Znajomość specyfiki branży hurtu meblowego / elektrycznego będzie atutem.
  • Wiedza techniczna.
  • Znajomość technik sprzedażowych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodyscyplina, zaangażowanie.
  • Prawo jazdy kat. B.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wynagrodzenie podstawowe i jasny i motywujący system premiowy.
  • Pracę w systemie Home Office.
  • Narzędzia pracy – służbowy samochód, komputer oraz telefon.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Wyślij CV” znajdującego się pod ogłoszeniem.