Firma Rekrutacyjna W&BS

W&BS Doradztwo Personalne specjalizuje się w pozyskiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla różnych sektorów gospodarki. Docieramy do najtrudniej dostępnych Kandydatów o unikalnych kwalifikacjach i doświadczeniu. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na terenie kraju oraz poza jego granicami

W&BS Doradztwo Personalne, działając zgodnie z najwyższymi standardami zawodowymi, zostało przyjęte w szeregi członków International Executive Search Association (IESA)

Pracując dla naszych Klientów, zrealizowaliśmy setki projektów rekrutacyjnych, łącząc pracodawców z pracownikami. Dowodem naszej skuteczności są liczne referencje udzielone przez naszych Klientów.  

Jako firma rekrutacyjna specjalizujemy się w takich usługach jak: 

Szczegółowy zakres usług został opisany w poszczególnych zakładkach.

Wyślij zapytanie

Baza Kandydatów - Firma rekrutacyjna W&BS posiada bazę potencjalnych kandydatów, w tym dedykowaną Bazę Inżynierów oraz Bazę Operatorów CNC, co sprawia, że procesy rekrutacyjne przebiegają sprawniej, a nasi Klienci mają szerszy dostęp do najlepszych Kandydatów na rynku.

Za główny cel stawiamy sobie wspieranie rozwoju naszych Klientów przez rekrutację wykwalifikowanej kadry.

Co według nas wyróżnia dobrą firmę rekrutacyjną?

Kadra: Zleceniodawcy zgłaszając się do firmy będącej agencją rekrutacyjną oczekują, że za rekrutację ich pracowników będą odpowiedzialne doświadczone i wykwalifikowane osoby. Kadra to serce każdej firmy, zwłaszcza firmy rekrutacyjnej. Bez profesjonalistów nie byłoby możliwe zrealizowanie żadnego zlecania. Ważne więc, aby stanowiska w tego rodzaju firmach były obsadzane przez specjalistów z powołaniem.

Specjalizacja: Aby działać bardziej efektywnie i skutecznie, agencje rekrutacyjne specjalizują się w rekrutacji konkretnych profili zawodowych. W tym zakresie potrzebni są wysokiej klasy specjaliści, którzy będą mogli zidentyfikować merytoryczną wartość kandydata. Obecnie na rynku coraz większą popularnością cieszy się  rekrutacja i selekcja pracowników zwłaszcza wyższego szczebla (kierowników, managerów).

Referencje: Profesjonalnie wykonane zlecenie  zapewnia wiele obopólnych korzyści - pracodawca zyskuje wartościowego pracownika, a kandydat znajduje pracę na dobrych warunkach i z ciekawymi perspektywami rozwojowymi. Natomiast firma rekrutacyjna, za rzetelne wykonanie usługi, otrzymuje referencje. Właśnie one są ważnym dowodem efektywności działania firmy rekrutacyjnej i pomagają potencjalnym Klientom podjąć decyzję o skorzystaniu z jej usług. 

Czas działania na rynku: Okres istnienia firmy rekrutacyjnej na rynku najlepiej przekłada się na doświadczenie, które przez ten czas zyskała. Długoletnia działalność firmy implikuje również fakt stałego jej doskonalenia i aktualizowania wiedzy i zdobywania umiejętności, tak by ciągle była w stanie pomagać pracodawcom w stale zmieniających się warunkach rynkowych. 

Procedury: To zbiory praktycznych narzędzi tworzonych na potrzeby danego projektu, które ułatwiają i usprawniają przeprowadzanie procesów rekrutacji i selekcji w oparciu o profesjonalne metody doboru personelu. Stosowanie sprawdzonych procedur jest źródłem pozyskiwania informacji o potencjale zawodowym, wiedzy i umiejętnościach osób, które biorą udział w procesie rekrutacji.

Poufność: Wszelkie działania, podejmowane przez agencje rekrutacyjne, w celu realizacji projektów doradztwa personalnego, są objęte tajemnicą handlową. Oznacza to, że otrzymane od Klienta dokumenty i informacje, zarówno pisemne jak i ustne, mają charakter poufny i stanowią tajemnicę danego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do kontaktu w celu szczegółowego omówienia oferty i dopasowania jej do Państwa oczekiwań.