Rekrutacja Kierownika Magazynu/Logistyki

Go back

W dobie obecnej sytuacji wzrostu gospodarczego zauważalne jest zwiększone zapotrzebowanie na rynku pracy na wyspecjalizowaną kadrę kierowniczą. Widoczny znaczny rozkwit w branży takiej jak logistyka powoduje  automatyczny wzrost zapotrzebowania na specjalistów z zakresu logistyki w tym na Kierowników Magazynu / Kierowników Logistyki.

Firma Work & Business Solutions specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym związanym z zarządzaniem gospodarką magazynową. Przy prowadzeniu tego typu projektów koncentrujemy się na poszukiwaniu osób, które posiadają już kilkuletnie doświadczenie na takich stanowiskach. Logistyka jest strategicznym obszarem dla firm produkcyjnych, związanym z przepływem materiałów oraz gotowych produktów. Praca na stanowisku Kierownika Logistyki/Magazynu to zawód dla ludzi odpowiedzialnych, dobrze zorganizowanych i poszukujących nowych rozwiązań.

Praktyczna wiedza z zakresu optymalizacji powierzchni magazynowej, przepływu materiałów, znajomość systemu do zliczania stanów magazynowych, czyli WMS (Warehouse Management Software) oraz umiejętność zarządzania zespołem są kluczowymi umiejętnościami w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Kierownika Magazynu. Ważna jest również  dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność, a także wychodzenie z inicjatywą własną i  wnoszenie nowych pomysłów oraz rozwiązań, które usprawnią procesy logistyczne w organizacji.

Podczas rekrutacji na stanowisko Kierownika Magazynu zwracamy uwagę na informacje, które dotyczą:

  • Doświadczenia na stanowisku Kierownika Magazynu lub na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków.
  • Praktycznej wiedzy z zakresu logistyki, optymalizacji, systemów zarządzania i rozliczania magazynu (WMS).
  • Informacji dotyczących działań związanych z planowaniem, nadzorem i koordynacją przepływu towarów na magazynie.
  • Informacji o identyfikacji „wąskich gardeł” w gospodarce magazynowej.
  • Informacji o działaniach wykonanych przez kandydata w ramach optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej.

Wynagrodzenie na stanowisku Kierownika Magazynu

Instytut Sedlak & Sedlak opracował raport o wysokości wynagrodzeń na stanowisku Kierownika Magazynu. Na wysokość wynagrodzenia mają wpływ takie czynniki jak: wielkość firmy, kapitał przedsiębiorstwa oraz staż pracy pracownika. W lutym 2018 roku przeciętne zarobki na stanowisku Kierownika Magazynu określono na poziomie 4 920 PLN brutto. Co drugi Kierownik Magazynu zarabia poniżej kwoty 3 847 PLN brutto, zaś najlepsze wynagrodzenie kształtuje się na poziomie 6 594 PLN brutto.

Jeżeli jesteś zainteresowany stanowiskiem Kierownika Magazynu – Logistyki prześlij nam swoje CV i dołącz do najlepszych!

Nasze doświadczenie
Ponad
0
rekrutacji
Ponad
0
zatrudnonych
Ponad
0
audytów
Ponad
0
optymalizacji

Zapraszamy do kontaktu w celu szczegółowego omówienia oferty
i dopasowania jej do Państwa oczekiwań.

Wyślij zapytanie