Jak znaleźć, rekrutować Specjalistę / Managera Growth Hacker Marketingu

Go back

Przedsiębiorstwa dążą do maksymalizacji sprzedaży i marży. W tym celu sięgamy po pomoc marketingowców, którzy budują system działań marketingowych determinujących sprzedaż. Jest wiele modeli marketingowych do wyboru, natomiast najszybciej rozwijająca się dziedziną ostatnich lat jest growth hacker marketing skupiający swoje działania wyłącznie na wzroście, łącząc marketing, nowe technologię i sprzedaż. Podejście to obejmuje cały proces zakupowy prowadząc do opracowania nowych rozwiązań marketingowych.

Czym zajmuje się Manager / Specjalista ds. Growth hacker marketingu?

Growth marketing wymaga opierania się na danych opisujących zachowania klientów pobieranych np. np z Google Analytics lub Tag Managera. To na ich podstawie growth hacker opracowuje nowe strategie marketingowe, testując innowacyjne sposoby osiągania wzrostu w możliwie jak najkrótszym czasie. Przez kompleksową weryfikację każdego etapu postępowania klienta growth hacker ma styczność z wszystkimi możliwymi czynnikami wpływającymi na sprzedaż (świadomość, decyzyjność, optymalizację strony, czytelność i wiele innych).

W związku z powyższym kompetentny Manager / Specjalista ds. Growth hacker marketingu…

  • posiada umiejętności techniczne i analityczny umysł
  • biegle posługuje się narzędziami do analizy danych takimi jak Google Analytics i inne
  • posiada wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu tradycyjnego marketingu, a sprzedaż nie jest mu obca
  • szybko reaguje na nieustannie zmieniające się warunki i odpowiednio dostosowuje do nich działania marketingowe
  • jest na bieżąco z nowinkami technologicznymi i najnowszymi trendami marketingowymi

Jak znaleźć odpowiedniego kandydata posiadającego powyższe cechy?

Biorąc pod uwagę specyfikę marketingu wzrostu znalezienie doświadczonego specjalisty na to stanowisko, nie należy do najłatwiejszych zadań. Nie jest trudno o błędne oszacowanie kompetencji aplikującego kandydata. Tu natomiast z pomocą przychodzimy my, agencja rekrutacyjna WBS sp. z o.o., która skutecznie od kilkunastu lat rekrutuje specjalistów o profilu marketingowym. Doświadczenie zdobyte za pomocą przeprowadzenia setek procesów rekrutacyjnych spowodowało, że potrafimy dobrać odpowiedniego kandydata wpisującego się w zestaw oczekiwań naszego klienta. Jeśli poszukujecie Państwo ekspertów w zakresie rekrutacji na stanowisko specjalisty/managera ds. Digital marketingu, e-commerce to zapraszamy do kontaktu.

Prosimy o wysłanie zapytania.
Formularz znajduje się poniżej.

Nasze doświadczenie
Ponad
0
rekrutacji
Ponad
0
zatrudnonych
Ponad
0
audytów
Ponad
0
optymalizacji

Zapraszamy do kontaktu w celu szczegółowego omówienia oferty
i dopasowania jej do Państwa oczekiwań.

Wyślij zapytanie