Oferta pracy
SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Go back
sprzedaz

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków

nr ref.: WEW/KR/20

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego, średniego i wyższego szczebla.
  • Przygotowanie i publikacja ogłoszeń.
  • Wyszukiwanie kandydatów i selekcja aplikacji.
  • Przeprowadzanie rozmów telefonicznych, za pośrednictwem Skype oraz f2f.
  • Weryfikowanie referencji kandydatów.
  • Rekomendowanie wybranych kandydatów klientom.
  • Proponowanie rozwiązań usprawniających procesy rekrutacyjne.
  • Udział w projektach z zakresu HR (m.in. audyty organizacyjne i personalne, konkursy na stanowiska kierownicze, oceny pracownicze, systemy motywacyjne).
  • Aktywne tworzenie bazy kandydatów.
  • Budowanie pozytywnych relacji z kandydatami i klientami.

Wymagania:

  • 1 rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych.
  • Doświadczenie w wyszukiwaniu kandydatów metodą Direct Search (m.in. za pomocą portali Linkedin, Goldenline).
  • Znajomość pakietu Office /Word, Excel/.
  • Inicjatywa i zorientowanie na rezultat.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w różnych obszarach HR (rekrutacja, audyty, oceny pracownicze itp.).
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz systemem premiowy.
  • Niezbędne narzędzia do efektywnej realizacji zadań.
  • Duży zakres samodzielności.
  • Niekorporacyjną strukturę – pracę w małym zespole.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Wyślij CV” znajdującego się pod ogłoszeniem.

Dołącz do najlepszych!

Wyślij CV

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ”Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora, którym jest firma Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji dla podmiotów współpracujących z Administratorem. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora zamieszczonej na witrynie internetowej pod adresem https://www.wbspraca.pl/pl/polityka-prywatnosci”

Szukaj ofert pracy