Oferta pracy
PROGRAMISTA CNC / TECHNOLOG – CENTRA TOKARSKIE

Go back
cnc-maly

WBS Sp. z o.o.  jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w Danii, oferująca pionierskie rozwiązania w branży, posiadająca nowoczesny park maszynowy. Poszukujemy samodzielnego specjalisty, osoby kreatywnej i ambitnej, która wzmocni doświadczony zespół specjalistów. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Dania

Opis stanowiska pracy:

  • Opracowanie technologii obróbki skrawaniem: dobór narzędzi, ustawianie, programowanie, uruchamianie nowego programu, produkcja detali (krótkie serie).
  • Programowanie tokarek Okuma Multitask U4000, U5000, B750, Okuma MacTurn50, LB3000, Doosan Puma.
  • Programowanie w programie Mastercam.
  • Kontrolowanie wykonywanych detali i nakładanie ewentualnych korekt.

Wymagania:

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku Programisty CNC – Centra Tokarskie.
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Dobra znajomość programowania w Mastercam (jeśli znasz inny program niż Mastercam i jesteś dobry, w tym co robisz, to również wyślij CV – możemy Cię doszkolić z Mastercam’a).
  • Umiejętność doboru narzędzi i parametrów pracy.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (pozwalająca na prowadzenie rozmowy).
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z robotami.

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę.
  • Dodatkowy fundusz emerytalny opłacany przez pracodawcę.
  • Dodatkowe prywatne ubezpieczenie medyczne.
  • Pomagamy w relokacji.
  • Mieszkanie gwarantuje pracodawca.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Doskonalenie znajomości języków obcych w codziennej pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku „Wyślij CV” znajdującego się pod ogłoszeniem.