Zarządzanie sprzedażą

analiza pracy działu sprzedaży, strategia, procedury, motywacja, rozwój sprzedaży

Jak skutecznie zarządzać sprzedażą? To bardzo rozległy i złożony problem. W naszej pracy kierujemy się ekonomią i prostotą działań. Dlatego na początku definiujemy kluczowe problemy, na które natrafia firma i badamy wszystkie istotne elementy procesu sprzedaży w celu zarekomendowania skutecznych rozwiązań. 


Skuteczne zarządzanie sprzedażą wymaga wiedzy i doświadczenia. My posiadamy jedno i drugie. Aby pracować efektywnie i ekonomicznie preferujemy działanie kierunkowe. Co to znaczy? Na początku przeprowadzamy rozpoznanie kluczowych problemów i miejsc, w który występują, a następnie koncentrujemy pracę na nałożeniu odpowiednich korekt. Posiadamy bogate doświadczenie w analizie wszystkich istotnych czynników mających wpływ na efektywność sprzedaży. Badamy kompetencje zespołu sprzedażowego, procedury, sposób rozwijania współpracy z klientami i pozyskiwania nowych, zakresy prac wykonywanych na stanowisku, motywację do pracy i wiele innych aspektów funkcjonowania działu sprzedaży. Duże doświadczenie pozwala nam doradzać w sprawie strategii rozwoju sprzedaży, czy też przygotowania udziału w targach branżowych.


Każda firma ma swoją specyfikę i z tego powodu proponujemy rozmowę w celu zdefiniowania problemu i znalezienia odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Jeśli uważasz, że Twój dział sprzedaży powinien działać lepiej to już teraz skontaktuj się z nami.


Wyślij zapytanie